Aktualita

Zahájení částečného provozu

Naše společnost již třetím rokem realizuje přestavbu pivovaru v Tupadlech. Konečně jsou vidět změny a části zrekonstruované budovy. Dokončení celého objektu plánujeme na jaro roku 2021. Projekt revitalizace původního pivovaru byl z důvodu náročnosti jednotlivých prací rozdělen na dvě etapy. První, již dokončená, etapa technologie pivovaru a pivnice bude doplněna o hotelovou část, wellness a restauraci a pevně věříme, že se nám dílo podaří zdárně dovršit.

V rámci první části přestavby se nám podařilo dokončit úpravy prostor sklepů původní stavby, které jsou aktuálně vybaveny novou technologií pro vaření piva. Ležácký sklep skrývá dvanáct CK tanků a úložné prostory pro skladování KEG sudů. Ve vrchní části objektu se chlubí svojí novotou varna, jež se stala královstvím naší paní sládkové Radovany Kocmanové.

V červenci 2020 jsme spustili zkušební provoz výroby piva a první poklady naší paní sládkové budete moci postupně ochutnat v malé útulné pivnici, která byla také zahrnuta v první etapě rekonstrukce budovy.

O dalších novinkách Vás budeme průběžně informovat a budeme se těšit vaší přízně.

Dej Bůh štěstí!